Шардара аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 15-67-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 26-136-VIII шешiмi
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №15-67-VІІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
"1) кiрiстер – 8 262 929 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 772 116 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 14 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 487 023 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 3 989 545 мың теңге;
2) шығындар – 9 942 169 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -21 533 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 533 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 657 707 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 657 707 мың теңге:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 15-67-VІІІ "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2024 года № 26-136-VIII
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №15-67-VІІІследующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 262 929 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 772 116 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 487 023 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 989 545 тысяч тенге;
2) затраты – 9 942 169 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -21 533 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 533 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 657 707 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 657 707 тысяч тенге:

қарыздар түсiмi – 1 607 199 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 533 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 72 041 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы Б.Муталиев
Шардара аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 қыркүйектегі
№26-136-VIII шешіміне 1 қосымша
Шардара аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№15-67-VІІІ шешіміне 1 қосымша
2024 жылғы арналған аудандық бюджет
Бюджеттік сыныптама кодтары
Атауы
Бір жылға арналған қаржы жоспары
I. КІРІСТЕР

поступление займов –1 607 199тысяч тенге;
погашение займов – 21 533 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 72 041 тысяч тенге".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Б.Муталиев
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
от 27 сентября 2024 года №26-136-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
от 22 декабря 2023 года №15-67-VІІІ
Районный бюджет на 2024 год
Коды бюджетной классификации
Наименование расходов
Финансовый план на год
I. ДОХОДЫ