О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 8-72-VIІІ "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 22 апреля 2024 года № 13-107-VIII
Келесский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 21 декабря 2023 года №8-72-VIІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Келесского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 191 073 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 627 317 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 131 785 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 293 954 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 138 017 тысяч тенге;
2) затраты – 13 418 937 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 471 950 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 612 872 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 140 922 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 699 814 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 699 814 тысяч тенге:
поступление займов – 1 919 659 тысяч тенге ;
погашение займов – 244 422 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 577 тысяч тенге.".
2. приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Келес аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-72-VIІІ "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 сәуірдегі № 13-107-VIII шешімі
Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келес аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №8-72-VІII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Келес ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 12 191 073 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 627 317 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 131 785 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 293 954 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9 138 017 мың теңге;
2) шығындар – 13 418 937 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 471 950 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 612 872 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 140 922 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -1 699 814 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 699 814 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 1 919 659 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 244 422 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 577 мың теңге".
2. көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.