О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 25 декабря 2024 год № 110 "О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 12 ноября 2024 года № 193. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №110 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бабайкорган на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 111 788 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 959 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 6 791 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 038 тысяч тенге;
2) затраты – 113 751 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 963 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 963 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 963 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 125 432 тысяч тенге:
налоговые поступления – 62 155 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 12 790 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 487 тысяч тенге;
2) затраты – 133 508 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 076 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 076 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 076 тысяч тенге .".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жана Икан на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 99 537 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 151 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;

Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 110 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қарашадағы № 193 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №110 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бабайқорған ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 111 788 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 959 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 791 мың теңге;
трансферттер 113 751 349 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 963 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 963 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 125 432 мың теңге:
салықтық түсімдер – 62 155 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 790 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 50 487 мың теңге;
2) шығындар – 133 508 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 076 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 076 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 076 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жаңа Иқан ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 99 537 мың теңге:
салықтық түсімдер – 28 151 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 12 733 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата С.Байсбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Сауран
от "12" ноября 2024 года №193
Приложение 1 к решению
Сауранского районного маслихата
от "25" декабря 2023 года №110
Бюджет сельского округа Бабайкорган на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 733 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С.Байсбаев
Сауран аудандықмәслихатының
2024 жылғы "12" қарашадағы
№193 шешіміне 1-қосымша
Сауран аудандықмәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№110 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Бабайқорған ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3

265
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
265
028
Проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
265
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Погашение бюджетных кредитов
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Приобретение финансовых активов
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Поступления от продажи финансовых активов государства
5. Дефицит (профицит) бюджета
-1 963
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1 963
Категория
Класс
Под класс
Поступления займов
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Погашение займов
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 963
01
Остатки бюджетных средств
1 963
1
Свободные остатки бюджетных средств
1 963
Приложение 2 к решению
маслихата района Сауран
от "12" ноября 2024 года №193
Приложение 4 к решению
Сауранского районного маслихата
от "25" декабря 2023 года №110
Бюджет сельского округа Ески Икан на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3

265
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
265
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізу
265
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
-1 963
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
1 963
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Қарыздар түсімі
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1 963
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1 963
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 963
Сауран аудандықмәслихатының
2024 жылғы "12" қарашадағы
№193 шешіміне 2-қосымша
Сауран аудандықмәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№110 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған Ескі Иқан ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3