О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 24 декабря 2024 года № 207
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бабайкорганна 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год следующих объемах:
1) доходы – 111 528 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 550 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 2 107 тысяч тенге;
специальные поступления – 0;
поступления трансфертов – 94 871 тысяч тенге;
2) затраты – 114 853 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 325 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -3 325 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 325 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 325 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 26.05.2025 № 241 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год следующих объемах:
1) доходы – 113 554 тысяч тенге:
налоговые поступления – 76 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 16 000 тысяч тенге;
специальные поступления – 0;
поступления трансфертов – 20 954 тысяч тенге;
2) затраты – 139 560 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26 006 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -26 006 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 006 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 26 006 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 207 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бабайқорған ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 111 528 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 107 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 94 871 мың теңге;
2) шығындар – 114 853 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 325 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – - 3 325 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 325 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 325 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 26.05.2025 № 241 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 113 554 мың теңге:
салықтық түсімдер – 76 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 000 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 20 954 мың теңге;
2) шығындар – 139 560 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 006 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – - 26 006 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 006 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 006 мың теңге.

6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -7 293 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 293 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 293 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 26.05.2025 № 241 (вводится в действие с 01.01.2025).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата С. Байсбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Сауран
от 24 декабря 2024 года №207
Бюджет сельского округа Бабайкорган на 2025 год

6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – - 7 293 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 293 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 293 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 26.05.2025 № 241 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С.Байсбаев
Сауран аудандық мәслихатының
2024 жылғы "24" желтоқсандағы
№207 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Бабайқорған ауылдық округінің бюджеті

300
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
300
028
Проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
300
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Погашение бюджетных кредитов
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Приобретение финансовых активов
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Поступления от продажи финансовых активов государства
5. Дефицит (профицит) бюджета
-9 237
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
9 237
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Поступления займов
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Используемые остатки бюджетных средств
9 237
8
Используемые остатки бюджетных средств
9 237
01
Остатки бюджетных средств
9 237
Свободные остатки бюджетных средств
9 237
Приложение 8 к решению
маслихата района Сауран
от 24 декабря 2024 года №207
Бюджет сельского округа Жана Икан на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3

300
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
300
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізу
300
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
-9 237
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
9 237
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Қарыздар түсімі
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
9 237
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
9 237
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
9 237
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
9 237
Сауран аудандық мәслихатының
2024 жылғы "24" желтоқсандағы
№207 шешіміне 8-қосымша
2026 жылға арналған Жаңа Иқан ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3