О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8/4-VIII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2024-2026 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2024 года № 20/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8/4-VIII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2024-2026 годы", следующие изменения:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 547,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 555 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 992,6 тысяч тенге;
2) затраты – 67 359,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 811,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 811,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 811,7 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 51 992,6 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 49 тысяч тенге, из районного бюджета – 51 943,6 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 524,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 001,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 863 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 659,2 тысяч тенге;
2) затраты – 82 500,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/4-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 20/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/4-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 547,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 555 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 992,6 мың теңге;
2) шығындар – 67 359,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1811,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 811,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 811,7 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 51 992,6 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 49 мың теңге, аудандық бюджеттен – 51 943,6 мың теңге ескерілсін.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80 524,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 001,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 863 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53 659,2 мың теңге;
2) шығындар – 82 500,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1976,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1976,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1976,8 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 53 659,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 65 тысяч тенге, из районного бюджета – 53 594,2 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 870,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 032,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 34,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 803,2 тысяч тенге;
2) затраты – 93 953,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1083,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1083,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 083,2 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть в бюджете поселка Верхнеберезовский на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 80 803,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 11 тысяч тенге, из районного бюджета – 80 792,2 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 191 024,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 596 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 177 428,6 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 976,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 976,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 976,8 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 53 659,2 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 65 мың теңге, аудандық бюджеттен – 53 594,2 мың теңге ескерілсін.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 870,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 032,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 34,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80 803,2 мың теңге;
2) шығындар – 93 953,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 083,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1083,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 083,2 мың теңге.";
12 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2024 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 80 803,2 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 11 мың теңге, аудандық бюджеттен – 80 792,2 мың теңге ескерілсін.";
13 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 191 024,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 596 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 177 428,6 мың теңге;

2) затраты – 202 041,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 017,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11017,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 017,1 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть в бюджете Веселовского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 177 428,6 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 65 тысяч тенге, из областного бюджета – 106 209 тысяч тенге, из районного бюджета – 71 154,6 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 199 215,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 013 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 183 202,9 тысяч тенге;
2) затраты – 199 750,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -534,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 534,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 534,6 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть в бюджете Кожоховского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 183 202,9 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 20,5 тысяч тенге, из областного бюджета – 111 844 тысяч тенге, из районного бюджета – 71 338,4 тысяч тенге.";
пункт 25 изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

2) шығындар – 202 041,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 017,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 017,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 017,1 мың теңге.";
14 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2024 жылға арналған Веселовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 177 428,6 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 65 мың теңге, облыстық бюджеттен – 106 209 мың теңге, аудандық бюджеттен – 71 154,6 мың теңге ескерілсін.";
19 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199 215,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 013 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 183 202,9 мың теңге;
2) шығындар – 199 750,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 534,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 534,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 534,6 мың теңге.";
20 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2024 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 183 202,9 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 20,5 мың теңге, облыстық бюджеттен – 111 844 мың теңге, аудандық бюджеттен – 71 338,4 мың теңге ескерілсін.";
25 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"25. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 96 302,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 42 607,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 001 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 693,9 тысяч тенге;
2) затраты – 97 999,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 697 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 697 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 697 тысяч тенге.";
пункт 26 изложить в новой редакции:
"26. Учесть в бюджете Опытнопольского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 52 693,9 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 11 тысяч тенге, из районного бюджета – 52 682,9 тысяч тенге.";
пункт 29 изложить в новой редакции:
"29. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 203 962 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 819 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 733 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 165 410 тысяч тенге;
2) затраты – 207 522 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3560 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3560 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3560 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:

1) кірістер – 96 302,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 42 607,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 001 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 693,9 мың теңге;
2) шығындар – 97 999,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 697 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 697 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 697 мың теңге.";
26 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26. 2024 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 52 693,9 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 11 мың теңге, аудандық бюджеттен – 52 682,9 мың теңге ескерілсін.";
29 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"29. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 203 962 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 819 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 733 мың теңге;
трансферттер түсімі – 165 410 мың теңге;
2) шығындар – 207 522 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 560 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 560 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 560 мың теңге.";
30 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"30. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 165 410 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 18 тысяч тенге, из районного бюджета – 165 392 тысяч тенге.";
приложения 7, 10, 16, 19, 28, 37, 43 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Глубоковского районного маслихата А. Калигожин
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного маслихата

"30. 2024 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 165 410 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 18 мың теңге, аудандық бюджеттен – 165 392 мың теңге ескерілсін.";
7, 10, 16, 19, 28, 37, 43 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Глубокое аудандық мәслихатының төрағасы А. Калигожин
Глубокое аудандық мәслихатының