О внесении изменений и дополнение в решение Зайсанского районного маслихата от 29 декабря 2023 года №01-03/VIII-17-4 "О бюджете Дайырского сельского округа Зайсанского района на 2024-2026 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2024 года № VIII-21-9
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете Дайырского сельского округа Зайсанского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №01-03/VIII-17-4 следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Дайырского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 76 414,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 9 146,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 166,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 268,0 тысяч тенге;
2) затраты - 77 997,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 583,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 583,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 583,0 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Используемые остатки бюджетных средств 1 583,0 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящего решения, указанное решение дополнить приложением 4 согласно приложению 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель сессии Е. Загипаров
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата

"Зайсан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округінің бюджеті туралы" №01-03/VIII-17-4 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № VIII-21-9 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Зайсан аудандық маслихаты ШЕШТІ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №01-03/VIII-17-4 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026жылдарға арналған Дайыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше1-1-қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 414,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 9 146,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердіңтүсімдері –67 268,0 мың теңге;
2) шығындар –77 997,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1583,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1583,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1583,0 мың теңге.".
мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 1583,0 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес аталған шешім 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Е.Зағипаров
Зайсан аудандық мәслихатының