О внесении изменений и дополнение в решение Зайсанского районного маслихата от 29 декабря 2023 года №01-03/VIII-17-5 "О бюджете Карабулакского сельского округа Зайсанского района на 2024-2026 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2024 года № VIII-21-11
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете Карабулакского сельского округа Зайсанского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №01-03/VIII-17-следующие изменений и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа Зайсанского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы -70 235,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 6 620,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 593,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 022,1 тысяч тенге;
2) затраты -70 805,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 570,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 570,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 570,5 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1.Используемые остатки бюджетных средств 570,5 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящего решения, указанное решение дополнить приложением 4 согласно приложению 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель сессии Е. Загипаров
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата

Зайсан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" №01-03/VIII-17-5 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № VIII-21-11 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №01-03/VIII-17-5 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыруенгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 235,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 6 620,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 593,0 мың теңге;
трансферттердіңтүсімдері –63 022,1 мың теңге;
2) шығындар–70 805,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -570,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 570,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 570,5 мың теңге.".
мынандай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1.570,5 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес аталған шешім 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Е. Загипаров
Зайсан аудандық мәслихатының