О внесении изменений в решение Катон–Карагайского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 10/150-VIIІ "О бюджете Улкен Нарынского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 июля 2024 года № 17/230-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Катон-Карагайский маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 29 декабря 2023г. № 10/150–VIII " О бюджете Үлкен Нарынского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 63662,0 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32172,0 тыс. тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31490,9 тысяч тенге;
2) расходы – 63662,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге
погашение займов – 0,0 тысяч тенге

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 10/150–VIII "2024-2026 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 шілдедегі № 17/230-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай ауданының мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 10/150-VIIІ шешіміне сәйкес келесі өзгертулер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдардарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63662,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 32172,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 31490,0 мың теңге;
2) шығындар – 63662,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 0,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;