О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 15/11-VІII "О бюджете Маркакольского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 января 2024 года № 17/8-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 3.
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Маркакольского сельского округа на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 15/11-VІII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Маркакольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 198550,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 15844,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 115,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 182591,0 тысяч тенге;
2) затраты - 198550,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть в бюджете Маркакольского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Маркакольского сельского округа на 2024 год в сумме 37814,0 тысяч тенге.";

"Марқакөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/11-VІII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 17/8-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/11-VІII "Марқакөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданы Марқакөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 198550,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 15844,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 115,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 182591,0 мың теңге;
2) шығындар - 198550,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 0,0 мың теңге.";
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық бюджеттен Марқакөл ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2024 жылға 37814,0 мың теңге сомасында Марқакөл ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.";