О бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2025-2027 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 25/6-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 179 315,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 565,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 165 750,0 тысяч тенге;
2) затраты – 179 315,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25/6-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Респуликасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына 1) тармақшасына сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 179 315,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 565,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 165 750,0 мың теңге;
2) шығындар – 179 315,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.

2. Учесть, что в бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2025 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 39 991,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме – 85 634,0 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме – 40 125,0 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Тарбагатайскогорайонного маслихата О. Канагатов
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного маслихата

2. 2025 жылға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 39 991,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен – 85 634,0 мың теңге, аудандық бюджеттен – 40 125,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай аудандық мәслихатының төрағасы О. Канагатов
Тарбағатай аудандық мәслихатының