О бюджете Ново-Хайрузовского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 12 июля 2024 года № 4/29-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Ново-Хайрузовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 148,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2555,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 115 593,0 тысяч тенге;
2) затраты – 126 208,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Ново-Хайрузовка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 шілдедегі № 4/29-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73 - 1, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ново-Хайрузовка ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер –  118 148,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2555,5 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi  – 115 593,0 мың теңге;
2) шығындар –  126 208,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –  0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –  0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 8060,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8060,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8060,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 04.12.2024 № 8/75-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8060,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8060,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8060,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 04.12.2024 № 8/75-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).