О внесении изменений в решение маслихата района Үлкен Нарын от 12 июля 2024 года № 4/29–VIII "О бюджете Ново-Хайрузовского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 4 декабря 2024 года № 8/75-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихата района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Үлкен Нарын "О бюджете Ново-Хайрузовского сельского округа на 2024-2026 годы" от 12 июля 2024 года № 4/29–VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ново-Хайрузовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 148,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2555,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 115 593,0 тысяч тенге;
2) затраты – 126 208,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8060,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8060,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

Үлкен Нарын ауданы мәслихаты 2024 жылғы 12 шілдедегі № 4/29–VIII "2024-2026 жылдарға арналған Ново-Хайрузовка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 желтоқсандағы № 8/75-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Ново-Хайрузовка ауылдық округінің бюджеті туралы" Үлкен Нарын ауданы мәслихаты 2024 жылғы 12 шілдедегі № 4/29–VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ново-Хайрузовка ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер –  118 148,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2555,5 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi  – 115 593,0 мың теңге;
2) шығындар –  126 208,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –  0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –  0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8060,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8060,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 8060,0 тысяч тенге.".
Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Үлкен Нарын Ж. Сыдыкова
Приложение к решению
маслихата района Үлкен Нарын
от 4 декабря 2024 года
№8/75-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата района Үлкен Нарын
от 12 июля 2024 года

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8060,0 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Сыдыкова
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының
2024 жылғы 4 желтоқсандағы
№8/75-VIII шешіміне
қосымша
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының
2024 жылғы 12 шілдедегі