О бюджете Акбулакского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 11 июля 2024 года № 7/6-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.07.2024.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Марқакөл РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа маслихата района Марқакөл на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 28152,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1401,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 26751,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29707,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 28.11.2024 № 14/5-VIII (вводится в действие с 01.07.2024).

Ақбұлақ ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 2024 жылғы 11 шілдедегі № 7/6-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.07.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына негізінде, Марқакөл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Марқакөл ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28152,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1401,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 26751,0 мың теңге;
1) шығындар – 29707,6мың теңге;
2) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 28.11.2024 № 14/5-VIII шешімімен (шешімі шыққан күннен бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть в бюджете Акбулакского сельского округа объем трансфертов, передаваемый из районного бюджета в бюджет Акбулакского сельского округа на 2024 год в сумме 26751,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 28.11.2024 № 14/5-VIII (вводится в действие с 01.07.2024).
Председатель маслихата района Марқакөл М. Калелов
Приложение 1 к решению
маслихата района Марқакөл

2. Аудандық бюджеттен Ақбұлақ ауылдық округінің бюджетіне берілген трансферттер көлемі 2024 жылға 26751,0 мың теңге сомасында Ақбұлақ ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 28.11.2024 № 14/5-VIII шешімімен (шешімі шыққан күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Марқакөл ауданының мәслихатының төрағасы М. Калелов
Марқакөл ауданы мәслихатының