О внесении изменений в решение маслихата района Марқакөл от 11 июля 2024 года № 6/2-VIII "О бюджете района Марқакөл на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2024 года № 16/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Марқакөл РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата района Марқакөл "О бюджете района Марқакөл на 2024-2026 годы" от 11 июля 2024 года №6/2-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 592 085,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 747 887,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 232,8 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 843 964,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2 658 876,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 66791,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66791,0 тысяч тенге:
поступления займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указонному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Марқакөл ауданының мәслихатының 2024 жылғы 11 шілдедегі № 6/2-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Марқакөл ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 16/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Марқакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Марқакөл аудандық мәслихаты "2024-2026 жылдарға арналған Марқакөл ауданының бюджеті туралы" 2024 жылғы 11 шілдедегі № 6/2-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 592 085,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 747 887,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 232,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 843 964,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 658 876,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 66791,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 66791,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
190914,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19351,0
013
Капитальные расходы государственного органа
7625,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
163938,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
36286,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27814,0
015
Капитальные расходы государственного органа
8472,0
2
Оборона
29350,9
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
29350,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29350,9
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
26703,4
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2647,5
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
126266,3
1
Социальное обеспечение
21773,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21773,0
005
Государственная адресная социальная помощь
21773,0
2
Социальная помощь
69733,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69733,8
004
Оказание соиальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25036,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
0,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
0,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44697,8
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
0,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
190914,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19351,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7625,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
163938,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
36286,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27814,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8472,0
2
Қорғаныс
29350,9
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
29350,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
29350,9
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
26703,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2647,5
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
126266,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
21773,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21773,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21773,0
2
Әлеуметтiк көмек
69733,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69733,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25036,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
0,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
0,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44697,8
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
0,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер