Батыс Қазақстан облысы әкімінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 6 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімінің 2024 жылғы 24 маусымдағы № 10 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, облыс әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 6 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2024 жылы 2 сәуірде № 195053 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Н.Төреғалиев

О признании утратившим силу решение акима Западно-Казахстанской области № 6 от 1 апреля 2024 года "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Западно-Казахстанской области от 24 июня 2024 года № 10
В соответствии Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", аким области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима № 6 от 1 апреля 2024 года "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан № 195053 от 2 апреля 2024 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Н.Турегалиев