О внесении изменений и дополнение в постановление акимата города Уральска от 21 декабря 2023 года № 2721 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров"
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 20 марта 2024 года № 479
Акимат города Уральск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров" следующие изменение и дополнения:
в преамбуле слова "с пунктом 4" заменить словами "с пунктами 4, 5";
дополнить постановление следующим содержанием:
"Согласовано: Председатель Уральского городского маслихата Е.Калиев".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Уральск М. Сатканов
Согласовано:
Председатель Уральского
городского маслихата Е.Калиев

Орал қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 2721 "Жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 479 қаулысы
Орал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 2721 "Жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспедегі "4 тармағына" деген сөздері "4, 5 тармақтарына" деген сөздерімен ауыстырылсын;
қаулы мынадай мазмұнмен толықтырылсын:
"Келісілді: Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е.Қалиев".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласының әкімі М.Сатқанов
Келісілді:
Орал қалалық мәслихатының
төрағасы Е.Қалиев