О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 10-1 "О бюджете города Аксай Бурлинского района на 2024-2026 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2024 года № 23-1
Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 10-1 "О бюджете города Аксай Бурлинского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аксай Бурлинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 727 310 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 273 102 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 9 086 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 249 435 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 195 687 тысяч тенге;
2) затраты- 1 809 558,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 82 248,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82 248,1 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 82 248,1 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бөрлі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 10-1 "2024-2026 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 23-1 шешімі
Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 10-1 "2024-2026 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласының бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Ақсай қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –1 727 310 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 273 102 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 086 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 249 435 мың теңге;
трансферттер түсімі боынша – 195 687 мың теңге;
2) шығындар – 1 809 558,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 82 248,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 82 248,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге қалдықтары – 82 248,1 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.