О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 11–3 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 августа 2024 года № 21-2
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 21 декабря 2023 года №11-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 408 248 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 029 411 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 673 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 298 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 353 866 тысяч тенге;
2) затраты – 3 960 826 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 96 520 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 147 680 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 51 160 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 649 098 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 649 772 тысячи тенге:
поступление займов – 535 124 тысячи тенге;
погашение займов – 51 834 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 165 808 тысяч тенге.
Пункт 1-1 изложить в новой редакции:
"1-1.Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты сельским (города районного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме 120 122 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм сельским бюджетам осуществляется на основании постановления акимата Бокейординского района."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-3 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 тамыздағы № 21-2 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №11-3 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 408 248 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 029 411 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 673 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 298 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 353 866 мың теңге;
2) шығындар – 3 960 826 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 96 520 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 147 680 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 51 160 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 649 098 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 649 772 мың теңге:
қарыздар түсімі – 535 124 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 51 834 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 165 808 мың теңге.
1-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1-1. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 120 122 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.
Аталған сомаларды ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.