О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 12-9 "О бюджете Темир Масинского сельского округа Бокейординского района на 2024-2026 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 ноября 2024 года № 24-7
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №12-9 "О бюджете Темир Масинского сельского округа Бокейординского района на 2024 - 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Темир Масинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –42 018 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 986 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 032 тысяч тенге;
2) затраты – 43 034 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1 016 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 016 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 016 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-9 "2024-2026 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Темір Масин ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қарашадағы № 24-7 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 27 желтоқсандағы №12-9 "2024-2026 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Темір Масин ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Темір Масин ауылдық округінің бюджеті 1, 1 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 42 018 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 986 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 36 032 мың теңге;
2) шығындар – 43 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 016 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 016 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 016 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.