О бюджете Муратсайского сельского округа Бокейординского района на 2025-2027 годы
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2024 года № 26-4.
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Муратсайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 239 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 789 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 93 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 37 357тысяч тенге;
2) затраты – 40 597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 358 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета - 1 358 тыс. тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Мұратсай ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 26-4 шешімі.
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Мұратсай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 39 239 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 789 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 93 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 37 357 мың теңге;
2) шығындар – 40 597 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 358 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 358 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 358 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2025 № 28-5 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Бокейордиского районного маслихата от 20 декабря 2024 года №25-4 "О районном бюджете на 2025-2027 годы".

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 358 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 31.03.2025 № 28-5 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа еңгізіледі).
2. 2025 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы №25-4 "2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.

3. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Л.Кайргалиева
Приложение 1 к решению
Бокейординского районного маслихата
от 26 декабря 2024 года № 26-4
Бюджет Муратсайского сельского округа на 2025 год

3. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
4. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Л.Қайырғалиева
Бөкей ордасы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 26-4 шешіміне 1- қосымша
2025 жылға арналған Мұратсай ауылдық округінің бюджеті