О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 14-2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 ноября 2024 года № 27-1
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 14-2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 702 819 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 074 277 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 49 481 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 465 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 571 596 тысяч тенге;
2) затраты – 8 437 084 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 369 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 101 530 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 161 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -788 634 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 788 634 тысяч тенге:
поступление займов – 585 835 тысяч тенге;
погашение займов – 47 161 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 249 960 тысяч тенге.";
в пункте 7:
абзац первый изложить в новой редакции:
"7. Учесть в районном бюджете на 2024 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 4 942 521 тысяча тенге:";
абзац второй изложить в новой редакции:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 22 731 тысяча тенге;";
абзац третий изложить в новой редакции:
"на гарантированный социальный пакет – 2 556 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в новой редакции:
"на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан – 26 064 тысячи тенге;";
абзац девятый изложить в новой редакции:

Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 14-2 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қарашадағы № 27-1 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 14-2 "2024–2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 702 819 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 074 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49 481 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 465 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 571 596 мың теңге;
2) шығындар – 8 437 084 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 54 369 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 101 530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 161 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -788 634 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –788 634 мың теңге:
қарыздар түсімі – 585 835 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47 161 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 249 960 мың теңге.";
7 - тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 4 942 521 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
екінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 22 731 мың теңге;";
үшінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 2 256 мың теңге;";
төртінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 26 064 мың теңге;";
тоғызыншы абзац жаңа редакцияда жазылсын: