О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 14-2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2024 года № 29-1
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 21 декабря 2023 года №14-2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 624 573 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 011 777 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 335 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 865 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 571 596 тысяч тенге;
2) затраты – 8 358 838 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 369 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 101 530 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 161 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -788 634 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 788 634 тысяч тенге:
поступление займов – 585 835 тысяч тенге;
погашение займов – 47 161 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 249 960 тысяч тенге.";

Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 14-2 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-1 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №14-2 "2024–2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 624 573 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 011 777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 335 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 865 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 571 596 мың теңге;
2) шығындар – 8 358 838 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 54 369 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 101 530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 161 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -788 634 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 788 634 мың теңге:
қарыздар түсімі – 585 835 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47 161 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 249 960 мың теңге.";

1 538
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
66 659
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 625
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
51 861
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
41 933
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
53 394
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 394
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 234
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
910
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
640
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8 610
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 656 999
1
Жилищное хозяйство
590 071
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
49 071
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
17 071
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
32 000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
541 000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
541 000
2
Коммунальное хозяйство
1 046 909
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 046 909
005
Развитие коммунального хозяйства
122 361
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
924 548
3
Благоустройство населенных пунктов
20 019
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 019
015
Освещение улиц в населенных пунктах
1 039
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов

1 538
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66 659
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектегі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 625
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
51 861
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
41 933
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
53 394
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 394
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 234
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
910
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
640
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8 610
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 656 999
1
Тұрғын үй шаруашылығы
590 071
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
49 071
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
17 071
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
32 000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
541 000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
541 000
2
Коммуналдық шаруашылық
1 046 909
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 046 999
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
122 361
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
924 548
3
Елді-мекендерді көркейту
20 019
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 019
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
1 039
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету

247 579
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
247 579
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
237 579
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 000
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5 000
3
Информационное пространство
215 684
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
27 000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
27 000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
188 684
006
Функционирование районных (городских) библиотек
187 684
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 000
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
104 515
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
80 941
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
35 361
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
45 580
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23 574
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
23 574
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
49 095
6
Земельные отношения
25 087
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
25 087
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25 087
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24 008
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 008
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24 008
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43 089
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43 089
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
43 089
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

247 579
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
247 579
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
237 579
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 000
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5 000
3
Ақпараттық кеңiстiк
215 684
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
27 000
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
27 000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
188 684
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
188 684
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1 000
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
104 515
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
80 941
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 361
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
45 580
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23 574
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 574
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
49 095
6
Жер қатынастары
25 087
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
25 087
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 087
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
24 008
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 008
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24 008
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43 089
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43 089
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
43 089
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер