О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 11-17 "О бюджете Коскольского сельского округа Каратобинского района на 2024-2026 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 сентября 2024 года № 18-4
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О бюджете Коскольского сельского округа Каратобинского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря № 11-17 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа Каратобинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 653 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 525 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 128 тысяч тенге;
2) затраты – 36 857,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 204,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 204,1 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-17 "2024-2026 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қоскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 18-4 шешімі
Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қоскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-17 шешіміне келесі өзгерістер еңгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қоскөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –36 653 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 525 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –33 128 мың теңге;
2) шығындар – 36 857,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -204,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 204,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;