О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 16-7 "О бюджете Жосалинского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2024 года № 18-7
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 16-7 "О бюджете Жосалинского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жосалинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 593 тысячи тенге:
налоговые поступления – 790 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 31 803 тысячи тенге;
2) затраты – 32 959 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -366 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 366 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 366 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-7 "2024-2026 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 наурыздағы № 18-7 шешімі
Сырым аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-7 "2024-2026 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 593 мың теңге:
салықтық түсімдер – 790 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 31 803 мың теңге;
2) шығындар – 32 959 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -366 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 366 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 366 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.