О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 11-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2024-2026 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 августа 2024 года № 17-11
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №11-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 971 тысяча тенге:
налоговые поступления – 10 200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 723 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 87 048 тысяч тенге;
2) затраты – 103 228 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 257 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 257 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 257 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Долинского сельского округа Теректинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 753 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 880 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 53 853 тысячи тенге;
2) затраты – 59 484 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 731 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 731 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 731 тысяча тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:

Теректі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-2 "Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 тамыздағы № 17-11 шешімі
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының "Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №11-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 971 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 723 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 87 048 мың теңге;
2) шығындар – 103 228 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 257 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 257 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 257 мың теңге.";
6- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024-2026 жылдарға арналған Теректі ауданының Долин ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 753 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 53 853 мың теңге;
2) шығындар – 59 484 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 731 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 731 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 731 мың теңге.";
8- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"8. Утвердить бюджет Подстепновского сельского округа Теректинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 140 тысяч тенге:
налоговые поступления – 51 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 82 840 тысяч тенге;
2) затраты – 160 243 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26 103 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 103 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26 103 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Приреченского сельского округа Теректинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 247 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 630 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 42 617 тысяч тенге;
2) затраты – 47 791 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 544 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 544 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 544 тысячи тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет сельского округа Теректі Теректинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 254 тысячи тенге:
налоговые поступления – 24 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 88 654 тысячи тенге;
2) затраты – 137 561 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

"8. 2024-2026 жылдарға арналған Теректі ауданының Подстепный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134 140 мың теңге:
салықтық түсімдер – 51 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 82 840 мың теңге;
2) шығындар – 160 243 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 103 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 103 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 103 мың теңге.";
10- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2024-2026 жылдарға арналған Теректі ауданының Приречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 247 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 630 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 42 617 мың теңге;
2) шығындар – 47 791 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 544 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 544 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 544 мың теңге.";
12- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2024-2026 жылдарға арналған Теректі ауданының Теректі ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 254 мың теңге:
салықтық түсімдер – 24 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 88 654 мың теңге;
2) шығындар – 137 561 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;