О внесении изменений и дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-8 "О бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2024-2026 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 мая 2024 года № 21-5
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-8 "О бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 131 532 тысячи тенге:
налоговые поступления – 32 242 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 99 290 тысяч тенге;
2) затраты – 138 827 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 295 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 295 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 295 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть в сельском бюджете на 2024 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 33 038 тысяч тенге:
на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 1 500 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов – 8 000 тысяч тенге;

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-8 "2024-2026 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 мамырдағы № 21-5 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-8 "2024-2026 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 131 532 мың теңге:
салықтық түсімдер – 32 242 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 99 290 мың теңге;
2) шығындар – 138 827 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 295 мыңтеңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 295 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 7 295 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Ауылдық бюджетте 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 33 038 мың теңге ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 1 500 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуіне – 8 000 мың теңге;