О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-3 "О бюджете Кенесского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 14 мая 2025 года № С 39-2
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-3 "О бюджете Кенесского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы", следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 297 810,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 990,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 283 819,7 тысяч тенге;
2) затраты – 298 052,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -242,2 тысяч тенге;

Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-3 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 мамырдағы № С 39-2 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-3 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 297 810,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 990,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 283 819,7 мың теңге;
2) шығындар – 298 052,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -242,2 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 242,2 тысяч тенге.";
указанное решение дополнить приложением 5, согласно приложения 2 к настоящему решению;
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С.Абаханов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата
от 14 мая 2025 года
№ С 39-2
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 242,2 мың теңге.";
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын;
1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С. Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 14 мамырдағы
№ С 39-2 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының

7 598,5
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
150,0
Организация водоснабжения населенных пунктов
3 000,0
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 687,2

7 598,5
Елді мекендерді аббаттандыру мен көгалдандыру
150,0
Елді мекендерді сумен жабдықтандыруды ұйымдастыру
3 000,0
Аудандық маңызы бар қалаларға, ауылдарға, кенттерде, ауылдық округтерде автомобильдар жолдарын күрделі және орташа жөндеу
1 687,2