О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 8С25-2 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2025 года № 8С28-4
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 8С25-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 883 444,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 500 631,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 380, тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 360 433,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 884 851,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 130,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45 218,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 087,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -35 538,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35 538,2 тысяч тенге:
поступление займов – 45 218,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 087,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 407,7 тысяч тенге.";
приложение 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Егиндыкольского
районного маслихата
К.Шинтемиров
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

Егіндікөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С25-2 "2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 наурыздағы № 8С28-4 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С25-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 883 444,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 500 631,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 380,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 360 433,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 884 851,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34 130,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45 218,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 087,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -35 538,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35 538,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 45 218,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 087,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 407,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихаттың төрағасы Қ.Шынтеміров
Егіндікөл аудандық
мәслихатының