О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 281/36-8 "О бюджете Арайлынского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2025 года № 307/39-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджете Арайлынского сельского округа на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 281/36-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205849) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Арайлынского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 420,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 540,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 880,0 тысяч тенге;
2) затраты – 60 420,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -8 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 000,0 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 8 000,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Д.Сабырғали
2025 года
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А.Беркеева
2025 года
Приложение к решению
Целиноградского районного маслихата
от 27 февраля 2025 года

Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 281/36-8 "2025-2027 жылдарға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 ақпандағы № 307/39-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 281/36-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205849 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 420,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 540,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 880,0 мың теңге;
2) шығындар – 60 420,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 000,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 000,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Д.Сабырғали
2025 жылғы 27 ақпан
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
А.Беркеева
2025 жылғы 27 ақпан
Целиноград аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 27 ақпандағы