Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 31 марта 2025 года № 303
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №1193 "О системе оплаты труда гаржданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку не более 30 % к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Каргалинский районный молодежный ресурсный центр" государственного учреждения "Каргалинский районный отдел внутренней политики" акимата Каргалинского района из местного бюджета в порядке, определяемом местным исполнительным органом.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 марта 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақысын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 наурыздағы № 303 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметі 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысы 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жергілікті атқарушы органы айқындайтын тәртіпте Қарғалы ауданы әкімдігінің "Қарғалы аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы аудандық жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемеақысы 30% аспайтын көлемде белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 наурыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Қарғады аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов