Об внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 275 "Об утверждении бюджета Бестауского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 мая 2025 года № 330
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бестауского сельского округа на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 275, следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бестауского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах"
1) доходы - 43 557 тысяч тенге:
налоговые поступления- 3 582 тысяч тенге;
не налоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления- 0 тенге;
поступления трансфертов - 39 975 тысяч тенге;
2) затраты - 43 557 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) не нефтяной дефицит (профицит)бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 275 "2025-2027 жылдарға арналған Бестау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 мамырдағы № 330 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бестау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 275 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бестау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін"
1) кірістер - 43 557 мың теңге:
салықтық түсімдер - 3 582 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
арнаулы түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері - 39 975 мың теңге;
2) шығындар - 43 557 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті)- 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге;