О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Аксуат
Решение маслихата района Аксуат области Абай от 15 апреля 2025 года № 27/3-VIII
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Аксуат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Аксуат согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ж. Оразгалиев
Приложение к решению
маслихата района Ақсуат
от 15 апреля 2025 года
№ 27/3-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района Аксуат
1. О признании утратившим силу решение маслихата района Аксуат от 24 апреля 2024 года № 15/4-VIII "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Аксуатскому сельскому округа на 2024-2025 годы";
2. О признании утратившим силу решение маслихата района Аксуат от 24 апреля 2024 года № 15/5-VIII "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Екпинскому сельскому округа на 2024-2025 годы";
3. О признании утратившим силу решение маслихата района Аксуат от 24 апреля 2024 года № 15/6-VIII "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Киндиктинскому сельскому округа на 2024-2025 годы";
4. О признании утратившим силу решение маслихата района Аксуат от 24 апреля 2024 года № 15/7-VIII "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Кокжыринскому сельскому округа на 2024-2025 годы";
5. О признании утратившим силу решение маслихата района Аксуат от 24 апреля 2024 года № 15/8-VIII "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Кумколскому сельскому округа на 2024-2025 годы";
6. О признании утратившим силу решение маслихата района Аксуат от 24 апреля 2024 года № 15/9-VIII "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Кызыл кесикскому сельскому округа на 2024-2025 годы";
7. О признании утратившим силу решение маслихата района Аксуат от 24 апреля 2024 года № 15/10-VIII "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Ойшиликскому сельскому округа на 2024-2025 годы";
8. О признании утратившим силу решение маслихата района Аксуат от 24 апреля 2024 года № 15/11-VIII "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Сатпаевскому сельскому округа на 2024-2025 годы";

Ақсуат аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 сәуірдегі № 27/3-VIII шешімі
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақсуат аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Оразғалиев
Ақсуат ауданы мәслихатының
2025 жыл 15 сәуірдегі
№ 27/3-VIII шешіміне
қосымша
Ақсуат аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 15/4-VIII "Ақсуат ауылдық округі бойынша 2024–2025 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі;
2. Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 15/5-VIII "Екпін ауылдық округі бойынша 2024–2025 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі;
3. Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 15/6-VIII "Кіндікті ауылдық округі бойынша 2024–2025 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі;
4. Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 15/7-VIII "Көкжыра ауылдық округі бойынша 2024–2025 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі;
5. Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 15/8-VIII "Құмкөл ауылдық округі бойынша 2024–2025 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі;
6. Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 15/9-VIII "Қызыл кесік ауылдық округі бойынша 2024–2025 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі;
7. Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 15/10-VIII "Ойшілік ауылдық округі бойынша 2022–2023 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі;
8. Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 15/11-VIII "Сәтпаев ауылдық округі бойынша 2024–2025 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі;

9. О признании утратившим силу решение маслихата района Аксуат от 24 апреля 2024 года № 15/12-VIII "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Ыргызбайскому сельскому округа на 2024-2025 годы".

9. Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 15/12-VIII "Ырғызбай ауылдық округі бойынша 2024–2025 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі.