О бюджете Приречного сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 10 января 2025 года № 14/112-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата района Жаңасемей от 30 декабря 2024 года № 14/97-VIII "О бюджете района Жаңасемей на 2025-2027 годы" маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Приречного сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2,3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 706,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 793,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 913,0 тысяч тенге;
2) затраты – 48 390,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14684,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14684,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 684,0 тысяч тенге.

Абай облысы Жаңасемей ауданы Приречный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/112-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына,Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/97-VIII "Жаңасемей ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Приречный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде орындалуына бекітілсін:
1) кірістер – 33 706,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 793,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
Трансферттердің түсімдері – 19 913,0 мың теңге;
2) шығындар – 48 390,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік несиелер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекетттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14684,0 мың теңге;
6) бюджеттапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 146840,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14684,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Жаңасемей области Абай от 25.02.2025 № 15/138-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть объем трансфертов, передаваемой из районного бюджета, на 2025 год в сумме 34 895,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей
№ 14/112-VIII

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 25.02.2025 № 15/138-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен 2024 жылға берілген трасферттер көлемі 34 985,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов Е. Абильмажино
Жаңасемей аудандық
мәслихатының