Об установлении цен на услуги, реализуемые коммунальными казенными предприятиями дошкольного образования
Постановление акимата области Ұлытау от 6 марта 2025 года № 26/01
В соответствии со статьей 63 Закона Республики Казахстан "Об образовании", статьей 156 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить цены на услуги, реализуемые коммунальными казенными предприятиями дошкольного образования согласно приложению к настоящему постановлению.

Мектепке дейінгі білім беру коммуналдық қазыналық кәсіпорындар іске асыратын қызметтердің бағаларын белгілеу туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 6 наурыздағы № 26/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 63-бабына, Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 156-бабына сәйкес, Ұлытау облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мектепке дейінгі білім беру коммуналдық қазыналық кәсіпорындар іске асыратын қызметтердің бағалары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение
к постановлению акимата области Ұлытау
от "__" ______ 2025 года
№ ____
Цены на услуги, реализуемые коммунальными казенными предприятиями дошкольного образования
Наименование услуги
Еденица измерения
Сумма в месяц

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдінің
2025 жылғы "__" _______
№ ___ қаулысына қосымша
Мектепке дейінгі білім беру коммуналдық қазыналық кәсіпорындар іске асыратын қызметтердің бағалары
Р/с №
Қызмет атауы
Өлшем бірлігі
Бағасы,айына