О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 27 декабря 2024 года № 219 "О городском бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 17 марта 2025 года № 247
Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О городском бюджете на 2025-2027 годы" № 219 от 27 декабря 2024 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №205576) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 128 417 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 400 839 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 127 510 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 950 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 580 118 тысяч тенге;
2) затраты – 9 421 670 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 293 253 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 293 253 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 293 253 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель городского маслихата З.Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата

Қаражал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 219 "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 17 наурыздағы № 247 шешімі
Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 219 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205576 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 128 417 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 400 839 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 127 510 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 950 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 580 118 мың теңге;
2) шығындар – 9 421 670 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 293 253 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 293 253 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 293 253 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының

3472781
в том числе:
Целевые текущие трансферты
551353
Целевые трансферты на развитие
2921428
Целевые текущие трансферты
551353
в том числе:
Управление координации занятости и социальных программ области
24333
в том числе:
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
6473
в том числе:
обеспечение лубрицированными катетерами одноразового использования лиц с инвалидностью с диагнозом "Spina bifida"
6473
На выплату государственной адресной социальной помощи
17860
Управление экономики области
1532
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1532
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
143625
в том числе:
За счет Республиканского бюджета
143625
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
143625
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
381863
в том числе:
за счет областного бюджета
381863
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог (улиц город) и внутренних дорог населенных пунктов
381863
Целевые трансферты на развитие
2921428
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2353557
в том числе:
За счет трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
805255
Строительство газопровода - отвода и АГРС "Жайрем" и сетей газоснабжения поселка Жайрем и города Каражал области Ұлытау
805255
за счет областного бюджета

3472781
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
551353
Нысаналы даму трансферттері
2921428
Ағымдағы нысаналы трансферттер
551353
оның ішінде:
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
24333
оның ішінде:
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
6473
оның ішінде:
"Spina bifida" диагнозы бар мүгедектігі бар адамдарды бір реттік қолданылатын майланған катетерлермен қамтамасыз ету
6473
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
17860
Облыстың экономика басқармасы
1532
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1532
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
143625
оның ішінде:
Республикалық бюджет есебінен
143625
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
143625
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
381863
оның ішінде:
Облыстық бюджет есебінен
381863
Автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің ішкі жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
381863
Нысаналы даму трансферттері
2921428
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын - үй коммуналдық шаруашылық басқармасы
2353557
оның ішінде:
Қазақтан Республикасының Ұлттық қорынан берлетін нысаналы трансферт есебінен
805255
Ұлытау облысы, Жәйрем кенті мен Қаражал қаласын газбен жабдықтау желілерін және "Жәйрем" АГТС пен газ құбыры тармағын салу
805255
Облыстық бюджет есебінен

494
Целевые текущие трансферты из городского бюджета
574853
в том числе:
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
282434
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
161341
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
131078
Поселок Шалгинский
63
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
63
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
63
в том числе:
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
63

494
Қалалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
574853
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
282434
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
161341
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
131078
Шалғы кенті:
63
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
63
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
63
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
63