О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2025-2027 годы
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 10 января 2025 года № 31-182
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 279 241 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 95 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов 184 141 тысяча тенге;
2) затраты 279 241 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 183 397 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 146 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов 37 097 тысяч тенге;
2) затраты 183 397 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге; в том числе:
приобретение финансовых активов0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 31-182 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 279 241 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 95 100 мың теңге;
трансферттер түсімі 184 141 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 279 241 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге; оның ішінде:
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
2. 2025-2027 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 183 397 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 146 300 мың теңге;
трансферттер түсімі 37 097 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 183 397 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т.Ахажан
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "10"января 2025 года № 31-182
Бюджет Еркинского сельского округа на 2025 год
Категория
Класс
Наименование
Сумма
Подкласс
(тысяч тенге)
I. Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т.Ахажан
Талдықорған қалалық мәслихатының 2025 жылғы "10" қаңтардағы № 31-182 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сынып
Сомасы
Ішкі
сынып Атауы
(мың теңге)
I. Кірістер