О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2025-2027 годы
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 10 января 2025 года № 31-182.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 297 032 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 95 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов 201 932 тысячи тенге;
2) затраты 309 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 996 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 996 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 11.02.2025 № 33-188 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 183 397 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 146 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов 37 097 тысяч тенге;
2) затраты 211 071 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 27 674 тысяч тенге;

Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 31-182 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 297 032 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 95 100 мың теңге;
трансферттер түсімі 201 932 мың теңге;
2) шығындар 309 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 996 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 996 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 11.02.2025 № 33-188 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025-2027 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 183 397 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 146 300 мың теңге;
трансферттер түсімі 37 097 мың теңге;
2) шығындар 211 071 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 27 674 мың теңге;