О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 27 декабря 2024 года № 37-147 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2025-2027 годы"
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 12 февраля 2025 года № 39-156
Маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 37-147 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 206202), следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 644 964 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 339 143 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 305 821 тысяча тенге;
2) затраты 660 733 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 769 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 769 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 15 769 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 81 151 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 25 515 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 55 636 тысяч тенге;
2) затраты 85 019 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 868 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 868 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 868 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

Көксу ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-147 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 ақпандағы № 39-156 шешімі
Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 37-147 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 206202 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 644 964 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 339 143 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 305 821 мың теңге;
2) шығындар 660 733 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 769 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 769 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 15 769 мың теңге.";
"2. 2025-2027 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 81 151 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 25 515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 55 636 мың теңге;
2) шығындар 85 019 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 868 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 868 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 868 мың теңге.";
"3. 2025-2027 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 тысяча тенге.";
"9. Утвердить бюджет Каблисанского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 298 336 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 438 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 289 898 тысяч тенге;
2) затраты 298 345 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 9 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Мусабекского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 112 741 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 067 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 93 674 тысячи тенге;
2) затраты 112 745 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 мың теңге.";
"9. 2025-2027 жылдарға арналған Қаблиса ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 298 336 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 438 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 289 898 мың теңге;
2) шығындар 298 345 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 9 мың теңге.";
"10. 2025-2027 жылдарға арналған Мұсабек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 112 741 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19 067 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 93 674 мың теңге;
2) шығындар 112 745 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению соответственно.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.