О внесении изменений в решение 29 сессии Актогайского районного маслихата от 19 декабря 2024 года № 236 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 26 марта 2025 года № 271
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 19 декабря 2024 года №236 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 7113368 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3480045 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 353167 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3745 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3276411 тысяч тенге;
2) затраты – 8176799 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11280 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 60946 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49666 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 113980 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 113980 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1188691 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1188691 тысяч тенге:
поступление займов – 60946 тысяч тенге;
погашение займов – 49666 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1177411 тысяч тенге.";

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы 29 сессиясының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 236 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 наурыздағы № 271 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 19 желтоқсандағы №236 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7113368 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3480045 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 353167 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 3745 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3276411 мың теңге;
2) шығындар – 8176799 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11280 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 60946 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49666 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 113980 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 113980 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – -1188691 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1188691 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 60946 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49666 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1177411 мың теңге.";

267958
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
79008
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
455
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
153717
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
34578
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
144939
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
144939
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49651
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
520
021
Капитальные расходы государственного органа
1000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
87528
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6240
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2347537
1
Жилищное хозяйство
567744
467
Отдел строительства района (города областного значения)
531882
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
43446
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
136660
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
351776
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
35862
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
15862
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
20000
2
Коммунальное хозяйство
1779793
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1180000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1180000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
599793
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
175000
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
4793
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

267958
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
79008
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
455
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
153717
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
34578
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
144939
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
144939
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49651
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
520
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
87528
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6240
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2347537
1
Тұрғын үй шаруашылығы
567744
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
531882
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
43446
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
136660
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
351776
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
35862
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
15862
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
20000
2
Коммуналдық шаруашылық
1779793
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1180000
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1180000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
599793
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
175000
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
4793
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру