О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 251 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2025-2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 31 марта 2025 года № 280
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №251 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 369016 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40909 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 280 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 525 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 327302 тысяч тенге;
2) затраты – 371997 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2981 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2981 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2981 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 180282 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36552 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1068 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 142662 тысяч тенге;
2) затраты – 180284 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 218231 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17818 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 985 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3487 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 195941 тысяч тенге;

Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 251 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 наурыздағы № 280 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №251 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 369016 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 40909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 280 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 525 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 327302 мың теңге;
2) шығындар – 371997 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2981 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2981 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2981 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 – 2027 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 180282 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 36552 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1068 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 142662 мың теңге;
2) шығындар – 180284 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 – 2027 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 218231 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17818 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 985 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3487 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 195941 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.