О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 131 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 27 марта 2025 года № 138
Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 131 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2025-2027 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204903) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 376 404 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 94 680 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 495 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 279 229 тысяч тенге;
2) затраты – 376 404 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шубарколь на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 365 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 969 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 26 396 тысяч тенге;
2) затраты – 36 565 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 200 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 1 200 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 200 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:

Нұра аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 131 "2025-2027 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 138 шешімі
Нұра аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 131 "2025-2027 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204903 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұлдансын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 376 404 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 94 680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 495 мың теңге;
трансферттер түсімі – 279 229 мың теңге;
2) шығындар – 376 404 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.".
2 тармақ келесі редакцияда мазмұлдансын:
"2. 2025 – 2027 жылдарға арналған Шұбаркөл кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 365 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 969 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 26 396 мың теңге;
2) шығындар – 36 565 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 200 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 1 200 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 200 теңге.".
3 тармақ келесі редакцияда мазмұлдансын: