О внесении изменений в решение Осакаровского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 29/272 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2025-2027 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 12 февраля 2025 года № 30/288
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 29/272 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2025-2027 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 235 029 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 186 885 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12 642 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 35 502 тысяч тенге;
2) затраты – 321 649 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 86 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86 620 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 86 620 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2025-2027 годы согласно приложениям 5, 6, 7, 8 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 207 028 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 78 005 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 129 023 тысяч тенге;
2) затраты –231 358 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 330 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 330 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 330 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/272 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 ақпандағы № 30/288 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/272 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 235 029 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 186 885 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 642 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 502 мың теңге;
2) шығындар – 321 649 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 86 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 86 620 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 86 620 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Молодежный кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 207 028 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 78 005 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 129 023 мың теңге;
2) шығындар - 231 358 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -24 330 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 330 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 330 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

используемые остатки бюджетных средств – 2 400 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 53, 56, 57, 60, 61, 64, 69, 72, 73, 76, 77, 80, 81, 84, 85, 88, 89, 92 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 к настоящему решению.".

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 400 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 53, 56, 57, 60, 61, 64, 69, 72, 73, 76, 77, 80, 81, 84, 85, 88, 89, 92 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.".