О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года № 230-33/2 "Об утверждении бюджета поселка Белкуль на 2025-2027 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 6 марта 2025 года № 246-35/2
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2024 года № 230-33/2 "Об утверждении бюджета поселка Белкуль на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Белкуль на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 130 869,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 866,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 93 003,0 тысяч тенге;
2) расходы – 137 259,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 390,0тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 390,0тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"2025-2027 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №230-33/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 6 наурыздағы № 246-35/2 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №230-33/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті 1,2,3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 130 869,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –37 866,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 93 003,0 мың теңге;
2) шығындар – 137 259,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 390,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 6 390,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0.