О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года №232-33/4 "Об утверждении бюджета сельского округа Аксуат на 2025-2027 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 6 марта 2025 года № 248-35/4
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2024 года № 232-33/4 "Об утверждении бюджета сельского округа Аксуат на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 767 269,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49 667,0 тысяч теңге;
не налоговые поступление – 0;
поступления трансфертов – 717 602,0 тысяч тенге;
2) расходы – 779 445,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – -12 176,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 176,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 176,7 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №232-33/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 6 наурыздағы № 248-35/4 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №232-33/4 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1,2,3- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 767 269,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 49 667,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 717 602,0 мың теңге;
2) шығындар – 779 445,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 176,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитті пайдалану) – 12 176,7 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 176,7 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.