О внесении изменений в решение Шиелийского Районного маслихата от 19 декабря 2024 года №24/8 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение от 28.02.2025 №26/2, Маслихат Шиелийского района
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 19 декабря 2024 года №24/8 "О районном бюджете на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 262 243,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 126 825 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 142 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 993 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 091 283,5 тысяч тенге;
2) затраты – 12 253 169,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -116 261 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 157 280 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 273 541 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 874 665,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 874 665,4 тысяч тенге;
поступление займов – 157 280 тысяч тенге;
погашение займов – 273 541 тысяч тенге;

"2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы №24/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 ақпандағы №26/2 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы №24/8 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 262 243,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 126 825 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 142 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 993 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 7 091 283,5 мың теңге;
2) шығындар – 12 253 169,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -116 261 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 157 280 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 273 541 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 874 665,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 874 665,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 157 280 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 273 541 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 990 926,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от "28" февраля 2025 года № 26/2
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от "19" декабря 2024 года № 24/8
Районный бюджет на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 990 926,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М.Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2025 жылғы "28" ақпандағы
№26/2 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы "19" желтоқсандағы
№24/8 шешіміне 1- қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

182581
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
266
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
18945
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
301481
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
135032
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
55577
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
366120,5
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
366120,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
125041,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2730
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
2100
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
212272
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
23977
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
362368
1
Жилищное хозяйство
239040
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
90879
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1960
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
88919
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
148161
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
148161
2
Коммунальное хозяйство
90322
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
63126
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
42000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
21126
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

182581
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
266
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
18945
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
301481
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
135032
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
55577
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
366120,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
366120,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125041,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2730
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
2100
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
212272
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
23977
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
362368
1
Тұрғын үй шаруашылығы
239040
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90879
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1960
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
88919
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
148161
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
148161
2
Коммуналдық шаруашылық
90322
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
63126
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
42000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
21126
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі