О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 25/12 "О бюджете сельского округа Жулек на 2025-2027 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 14 марта 2025 года № 27/15
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 25/12 "О бюджете сельского округа Жулек на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жулек на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 104 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 849 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90 255 тысяч тенге;
2) затраты – 94 303,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1199,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1199,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"Жөлек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №25/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 наурыздағы № 27/15 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жөлек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №25/12 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жөлек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93 104 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 849 мың теңге;
трансферттер түсімі – 90 255 мың теңге;
2) шығындар – 94 303,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1199,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1199,7 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

используемые остатки бюджетных средств – 1199,7 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 14 марта 2025 года №27/15
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2024 года № 25/12
Бюджет сельского округа Жулек на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1199,7 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы М. Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2025 жылғы 14 наурыздағы
№27/15 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 25/12 шешіміне 1-қосымша
Жөлек ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы