О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 275 "О бюджете Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2025 - 2027 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 26 февраля 2025 года № 298
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2025 - 2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 275 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2025 - 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 122336,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9744,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 112592,2 тысячи тенге;
2) затраты – 132336,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -10000,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10000,2 тысяч тенге.";
приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 275 "Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 ақпандағы № 298 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2025 -2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 275 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 122336,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9744,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 112592,2 мың теңге;
2) шығындар – 132336,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -10000,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10000,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.