О бюджете села Шили Наурзумского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 5 января 2025 года № 175.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Шили Наурзумского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих обьемах:
1) доходы – 33790,0 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 559,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 33231,0 тысяча тенге;
2) затраты – 35420,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1630,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1630,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1630,0 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 17.02.2025 № 189 (вводится в действие с 01.01.2025).

Науырзым ауданы Шилі ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 175 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шилі ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33790,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 559,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 33231,0 мың теңге;
2) шығындар – 35420,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1630,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1630,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 1630,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 17.02.2025 № 189 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете села Шили предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 27231,0 тысяча тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 05 января 2025 года
№ 175
Бюджет села Шили на 2025 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 17.02.2025 № 189 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. 2025 жылға арналған Шилі ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 27231,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының
2025 жылғы 05 қаңтардағы
№ 175 шешіміне
1-қосымша
Шилі ауылының 2025 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 17.02.2025 № 189 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер