"О внесений изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 5 января 2025 года № 174 "О бюджете села Уленды Наурзумского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 17 февраля 2025 года № 188
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Уленды Наурзумского района на 2025-2027 года от 5 января 2025 года № 174 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Уленды Наурзумского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 29252,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3062,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 26190,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32847,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3595,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3595,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 3595,0.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата

Маслихаттың 2025 жылғы 05 қаңтардағы № 174 "Науырзым ауданы Өлеңді ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2025 жылғы 17 ақпандағы № 188 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мәслихаттың "Науырзым ауданы Өлеңді ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 174 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін.
"1. Науырзым ауданы Өлеңді ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29252,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3062,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26190,0 мың теңге;
2) шығындар – 32847,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3595,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3595,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 3595,0.";
көрсетілген шешімінің 1 қосымшасын осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының