О признании утратившими силу некоторых решений акима города Павлодара
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 7 февраля 2025 года № 3
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и в связи с полной ликвидацией чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера местного масштаба аким города Павлодара РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима города Павлодара согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Аманова А. Д.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Х. Хабылбеков
Приложение
к решению акима
города Павлодара
от 07 февраля 2025 года № 3
Перечень утративших силу некоторых решений акима города Павлодара
1. "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" решение акима города Павлодара от 18 сентября 2023 года № 7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 186316);
2. "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Павлодар и населенных пунктов города Павлодар" решение акима города Павлодара от 21 ноября 2023 года № 10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 188649);
3. "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Павлодар" решение акима города Павлодара от 13 февраля 2024 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 193268);
4. "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Павлодар" решение акима города Павлодара от 21 августа 2024 года № 7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 199924).

Павлодар қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2025 жылғы 7 ақпандағы № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес және жергілікті ауқымдағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайдың толық жойылуына байланысты Павлодар қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Д. Амановқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Х. Хабылбеков
Павлодар қаласы әкімінің
2025 жылғы 07 ақпандағы
№ 3 шешіміне
қосымша
Павлодар қаласы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Павлодар қаласы әкімінің 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 186316 болып тіркелген);
2. "Павлодар қаласының және Павлодар қаласы елді мекендерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Павлодар қаласы әкімінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № 10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 188649 болып тіркелген);
3. "Павлодар қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Павлодар қаласы әкімінің 2024 жылғы 13 ақпандағы № 2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 193268 болып тіркелген);
4. "Павлодар қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Павлодар қаласы әкімінің 2024 жылғы 21 тамыздағы № 7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 199924 болып тіркелген).