О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 212 /24 "О Павлодарском городском бюджете на 2025 – 2027 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 25 февраля 2025 года № 221/26
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О Павлодарском городском бюджете на 2025 - 2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 212/24 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204879) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 256 081 453 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 216 414 444 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 497 878 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 17 734 833 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 434 298 тысяч тенге;
2) затраты – 255 792 840 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 3 450 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – 3 450 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 357 471 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 357 471 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 65 408 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -65 408 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города в следующих объемах:
704 598 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог поселка Атамекен, села Павлодарское и Жетекши;
217 733 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов сел Мойылды и Павлодарское, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
145 653 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов сел;
82 189 тысяч тенге – на содержание организаций культуры села Мойылды, поселка Атамекен и сельского округа Кенжеколь;
62 075 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов сел Павлодарское, Жетекши, поселка Атамекен и Кенжекольского сельского округа;
23 140 тысяч тенге – на содержание организаций физической культуры и спорта в селе Павлодарское, в поселке Атамекен и сельском округе Кенжеколь;

Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 212/24 "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2025 жылғы 25 ақпандағы № 221/26 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 212/24 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204879 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 256 081 453 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 216 414 444 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 497 878 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 734 833 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 434 298 мың теңге;
2) шығындар – 255 792 840 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 3 450 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 450 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 357 471 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 357 471 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 65 408 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65 408 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде қала кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеттеріне Павлодар қалалық бюджетінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде көзделгені ескерілсін:
Атамекен кентінің, Павлодар және Жетекші ауылдарының автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 704 598 мың теңге;
Мойылды және Павлодар ауылдарының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға – 217 733 мың теңге;
Ауылдарының елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға – 145 653 мың теңге;
Мойылды ауылының, Атамекен кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің мәдениет ұйымдарын ұстауға – 82 189 мың теңге;
Павлодар, Жетекші ауылдары, Атамекен кенті және Кенжекөл ауылдық округі мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына – 62 075 мың теңге;
Павлодар ауылында, Атамекен кентінде және Кенжекөл ауылдық округінде дене шынықтыру және спорт ұйымдарын ұстауға – 23 140 мың теңге;

74 999 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог в селах;
10 823 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда в поселке Атамекен;
16 802 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов в селе Павлодарское и Кенжекольском сельском округе;
13 650 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственного учреждения в Кенжекольском сельском округе;
4 713 тысяч тенге – на содержание государственных органов в поселке Атамекен;
41 868 тысяч тенге – на содержание мест захоронений в поселке Атамекен";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.

Ауылдарының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге - 74 999 мың теңге;
Атамекен кентінде мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға – 10 823 мың теңге;
Павлодар ауылында және Кенжекөл ауылдық округінде елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 16 802 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде ведомстволық бағынысты мекемелерінің күрделі шығыстарына – 13 650 мың теңге;
Атамекен кентінде мемлекеттік органдарды ұстауға – 4 713 мың теңге;
Атамекен кентінде жерлеу орындарын ұстауға – 41 868 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.